A+ R A-

CANLI TV İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


YGS, LYS, AÇIKÖĞRETİM, KPSS VİDEOLU MATEMATİK DERSLERİ. Tıklayın!


İlköğretim Kurum Standartları İKS Anketi

E-posta Yazdır PDF

ilkogretim-kurum-standartlari-anketi

İlköğretim Kurum Standartları (İKS) Algısal Yarar Ölçeği Anketi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okulların ve eğitimin kalitesini arttırmak için İKS anketi hazırlanmıştır. Verilen anketi bütün öğretmenler dolduracaktır. Modüle sadece sistem tarafından kura ile seçilmiş olan örneklem gruptaki veli ve öğrenciler giriş yapabilecektir.

İKS Öğretmen Anketine Giriş

Adres satırına http://mebbis.meb.gov.tr  yazıyoruz. Açılan sayfada İlköğretim Kurum Standartları Modülü yazan yere tıklıyoruz. Yada https://mebbis.meb.gov.tr/login1.aspx  linkine de tıklayabilirsiniz. Karşımıza çıkan doğrulama işlemini yaptıktan sonra kullanıcı adınızı yazıyorsunuz muhtemelen kimlik numaranız oluyor, sonrada şifrenizi yazıyorsunuz. Şifreniz kimlik numarasının ilk 5 rakamı değil, MEBBİS şifreniz ne ise onu yazacaksınız. Sayfa açıldıktan sonra sol tarafta ilköğretim kurum standartları yazan yere tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra sol tarafta İKS Değerlendirme Giriş yazan yere tıklıyoruz. Hemen alt satırında Yönetici-Öğretmen Değerlendirme Giriş Ekranı yazıyor oraya tıklayıp anketimizi açıyoruz. NORMAL TEKLİ ÖĞRETMEN RUBRİK yazan formun en başında solda ok şeklinde sembol var, oraya tıklayınca doldurmak zorunda olduğumuz anket sonunda açılıyor. Her sayfada 3 soru geliyor, işaretleme yaptıktan sonra en altta kaydet devam et butonuna basarak ilerliyorsunuz. Her satırdan birini işaretlemek zorundasınız. Anketi bitirdiğinizde anket formunuz başarıyla kaydedilmiş ve değerlendirilmesi bitirilmiştir yazacak.

İKS Veli Öğrenci Girişi

Adres satırına https://mebbis.meb.gov.tr/IKS/iks00003.aspx  linkini yazıp sayfayı açıyorsunuz. Açılan sayfada giriş kodunu yazıyorsunuz, öğrenci iseniz öğrenci T.C. kimlik numaranızı, veli iseniz veli T.C. kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Öğrenci okul numarasını yazdıktan sonra Giriş butonuna tıklıyorsunuz. NORMAL TEKLİ VELİ RUBRİK yazan formun en başında solda ok şeklinde sembol var, oraya tıklayınca doldurmak zorunda olduğumuz anket sonunda açılıyor. Her sayfada 3 soru geliyor, işaretleme yaptıktan sonra en altta kaydet devam et butonuna basarak ilerliyorsunuz. Her satırdan birini işaretlemek zorundasınız. Anketi bitirdiğinizde anket formunuz başarıyla kaydedilmiş ve değerlendirilmesi bitirilmiştir yazacak.

NOT: Aşağıda eklerde öğretmen - veli - öğrencilerin doldurması gereken İKS formları bulunmaktadır. Bilgisayarınıza indirip fotokopiyle çoğaltıp öğrenci ve velilerinize dağıtabilirsiniz.

 

2011-2012 2.Dönem İlköğretim Kurum Standartları Modülü Algısal Yarar Ölçeği

ilkogretim-kurum-standartlari-formu1

ilkogretim-kurum-standartlari-formu2

ilkogretim-kurum-standartlari-formu3

ilkogretim-kurum-standartlari-formu4


Ekler:
Bu dosyayı indir (IKS.rar)IKS-FORMLARI[ ]1169 Kb

Konuyu Paylaş :

Kayıt

*
*
*
*
*

* Bu alan gerekli